Oaza parafialna w Krynicy

Przez pięć dni od 6 do 10 sierpnia grupka dzieci naszej parafii oraz z Przyborowa, Dąbrówki i Jadownik odpoczywały w Krynicy-Zdrój. Pogoda nam dopisywała tak samo jak humory – widoczny znak Bożego błogosławieństwa. Czas upłynął nam na górskich wycieczkach (Jaworzyna Krynicka, Przełęcz Krzyżowa, góra Parkowa), czynnym wypoczynku (paintball, park linowy, basen, bobsleje, zjeżdżalnia na deptaku, gry w piłkę) oraz zwiedzaniu Krynicy i Muszyny (muzeum Zabawek, ogród biblijny, ogrody sensoryczne). Nie zapomnieliśmy oczywiście o duchowej stronie naszego pobytu w Krynicy – dzień rozpoczynaliśmy modlitwą i mszą św. a kończyliśmy apelem Jasnogórskim i wieczorną modlitwą. Bo to przecież dzięki Bożej dobroci ale też hojności sponsorów nasz wypoczynek długo będziemy wspominać z przyjemnością.

Galeria – Oaza parafialna w Krynicy Zdrój 06-10.08.2018