AKCJA “PACZUSZKA DLA MALUSZKA” 12.12.2021

Nasza parafia włączyła się aktywnie w akcję „Paczuszka dla maluszka”. Tym samym przyłączyliśmy się do grupy ponad 80 parafii, 40 szkół, które zebrały łącznie 10 tysięcy paczek w ramach tej akcji. Przekazane paczki, jak pisze w liście adresowanym do dobroczyńców s. Monika Ostraszewska – „będą służyły podopiecznym Diecezjalnego Domu Samotnej matki przez wiele miesięcy”. Miłe są również inne słowa z tegoż listu – „Nasi diecezjanie pokazali, że nie tylko słowem, ale konkretną pomocą popiera się wartość życia oraz inne ludzkie i Boże wartości”.
Te ciepłe i płynące z serca słowa są jak najbardziej adekwatne za wsparcie jakie okazała całkiem liczna grupa naszych parafian. Niech Bóg wynagrodzi im ich szczodrość i wrażliwe serce.